Image-empty-state.png

Krystian 35059

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35059Krystian 35059
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35059

Witam wszystkie piękne Panie zainteresowane moim ogłoszeniem i profilem.
Nazywam się Krystian - Christian, mam 34 lata, urodziłem się w 1986 r. na Mazowszu. Mam 176 cm wzrostu, błękitne oczy, ciemny blond kolor włosów, sportową sylwetkę. Na tym portalu szukam przyjaźni, miłości lub sexu. Zaskoczcie mnie dziewczyny!
W wieku 18 lat wyjechałem do Niemiec. Jestem z pochodzenia Niemcem i mam dwa paszporty - polski i niemiecki. W Niemczech mieszkałem/mieszkam w Alpach, w Polsce zaś aktualnie na Mazurach i gdzie mnie poniesie. W Niemczech mieszkałem na stałe, skończyłem tam dwa kierunku studiów i obroniłem magistra na dwóch uczelniach w Univessitat Karlsruhe - logistykę, zarządzanie łańcuchem dostaw i Universitat Hannober - handlowiec i prawo handlowe w Unii Europejskiej. Mówię na poziomie języka ojczystego zarówno po polsku jak i po niemiecku. Pracowałem ponad 10 lat w Fabryce Mercedes - Daimler w Stuttgart, jako kierownik łańcucha dostaw towarów prosto na taśmę.
W Niemczech poznałem pewną Polkę, która nie chciała zostać w Niemczech. Zauroczyła mnie i w roku 2017, dokładnie trzy lata temu zjechałem za nią do Polski. Odszedłem z fabryki Mercedes-Daimler i założyłem dwie firmy, które świetnie się rozwijały. Jedna z nich to firma transportowa - 52 tiry robiące transporty w łańcuchu dostaw dla Mercedesa, Boscha, Siemensa, ogólnie na rynku niemieckim. Niestety z kobietą za którą przyjechałem do Polski mi nie wyszło. Bardzo źle to zniosłem emocjonalnie. Przez to nie wiem czy kiedykolwiek będę szczęśliwy i zaznam miłości. Wierzę na pewno w przyjaźń, związki na ogół mi nie wychodziły.
Jestem pozytywnie na swój sposób zwariowanym biznesmenem - mężczyzną twardo stojącym na ziemi. Mam wysoką kulturę osobistą, szanuję ludzi, ale nie każdemu chce poświęcić mój czas. Jestem człowiekiem otwartym, pewnym siebie, o szerokich horyzontach. Uczuciowym, troskliwym, kulturalnym, miłym. Wypowiadam się wśród grona ludzi tylko wtedy, kiedy mam pojęcie o danym temacie. Rzadko używam słów obelżywych, nigdy nie obraziłem żadnej kobiety, czy osoby chorej lub starszej. Na szacunku i szczerości buduję swoje wszystkie relacje. Rozszedłem się z dziewczyną za którą przyjechałem do Polski i aktualnie mieszkam na Mazurach. Dużo podróżuję po Polsce i Europie po znajomych i klientach. Moja cała rodzina, rodzice, brat mieszkają w Niemczech na stałe. Ja z moją byłą rozszedłem się około dwa lata temu i od tej pory jestem sam. Zastanawiam się nad powrotem do Niemiec. Może właśnie Ty staniesz się powodem dla którego pozostanę w Polsce. A może wyjedziemy razem do Niemiec w Alpy lub do Szwajcarii.
Nagraj mi się na skrzynkę. Do Zakładu Karnego trafiłem za prowadzenie po kieliszku na 6 miesięcy. Koniec kary mam w grudniu 2020 r. Napisz, zadzwoń, poznajmy się. Krystian