Image-empty-state.png

Krzysiek

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30645Krzysiek
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30645

Dzień dobry wszystkim miłym Paniom! Mam na imię Krzysiek, wzrost 182 cm, 112 kg wagi, ale nie gruby, oczy brązowe, włosy szatynowe (chyba :)) Jeżeli chciałabyś nawiązać kontakt z osobą przebywającą od 7 lat w zk, samotną i chyba wrażliwą :) może z nudów, może po prostu, lub bo masz taki kaprys akurat, bo każdy powód jest dobry by nawiązać znajomość, niekoniecznie zobowiązującą. Mój nr lifebox: 30645. Krzysiek

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.