Image-empty-state.png

Krzysiek 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36068Krzysiek 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36068

Dzień dobry, z tej strony Krzysiek, mam 33 lata, wzrost 177 cm, 84 kg, nr lifebox 36068. Jestem osobą, która ma hobby i też chciałbym zarazić swoim hobby przyszłą przyjaciółkę lub partnerkę. Nie chcę zdradzać czym się interesuje, tj niespodzianka. Mam miłą aparycję, jestem wesołym mężczyzną, szczerym, wykształcony intelektualnie. Jestem od 4 lat singlem, wcześniejszy związek został przerwany ze względu, że partnerka wyprowadziła się z rodziną do innego kraju. Czekam na kontakt. Krzysztof

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.