Image-empty-state.png

Krzysztof

Poniżej moja wiadomość dla Ciebie.

Mój lifebox: 37420Krzysztof
00:00 / 00:26

Mój lifebox: 37420

Witam. Mam na imię Krzysztof.

Jestem 44-letnim kawalerem, ciemny blondyn, 180 wzr., 85 kg, oczy zielono-brązowe. Miły, zaradny, z poczuciem humoru. Od 33 lat mieszkam na stałe w Niemczech.

Moje hobby to sport, kino, podróże, muzyka, motoryzacja, gotowanie, poznawanie nowych miejsc, jak i ludzi. Lecz obecnie jestem w izolacji więziennej.

Nie mam nikogo bliskiego w Polsce. Rodzice również mieszkają w Niemczech, mam z nimi tylko kontakt telefoniczny.

Chciałbym poznać tą drogą kobietę do przyjaźni, a nawet do założenia w przyszłości szczęśliwej rodziny. Cenię sobie wzajemną szczerość, zaufanie, zrozumienie, szacunek, wierność, a przede wszystkim miłość.

Jeśli jesteś zainteresowana by poznać mnie bliżej, nawiązać ze mną kontakt to czekam na twoją wiadomość.

Pozdrawiam

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.