Image-empty-state.png

Krzysztof 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38179Krzysztof 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38179

Witam!
Mam na imię Krzysztof. Mam 37 lat, jestem z Łodzi. Jestem wysokim (186 cm) ciemnym blondynem o niebieskich oczach. Do końca 2020 rku przebywam w zakładzie karnym. Chętnie nawiążę nową znajomość z kobietą wolną (może mieć dzieci) w wieku 23-40 lat.
Zapraszam. Mój lifebox 38179. Krzysiek

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.