Image-empty-state.png

Krzysztof 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34525Krzysztof 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34525

Mam 33 lata, pochodzę z Bydgoszczy. Mam wykształcenie średnie i jestem kucharzem małej gastronomii. W ZK przebywam od półtora roku, a ogólnie całego wyroku mam trzy i pół roku za kradzieże. Oczywiście po opuszczeniu ZK mam w planach zmienić całe swoje dotychczasowe życie. Przez trafienie do ZK wiele straciłem, również bliską mi osobę. I tym razem po wyjściu nie chcę powtarzać podobnych błędów i przykrych dla mnie doświadczeń, jak utrata bliskich mi osób przez własne błędy. Jestem osobą bardzo szczerą i otwartą. Także ludzie postrzegają mnie jako miłego i zabawnego człowieka. Uważam też, że jestem dość wrażliwą osobą. Jestem osobą bez nałogów, uwielbiam sport i także go uprawiam. W wolnych chwilach czytam dużo książek.
W życiu codziennym bardzo cenię sobie szczerość i stabilność. Po opuszczeniu ZK bardzo chciałbym ułożyć sobie życie i do tego będę dążył. Również chciałbym poznać kobietę wolną, szczerą, która wie czego chce od życia. Wyrozumiałą, która nie ocenia ludzi z góry. Taką, która również szuka w swoim życiu miłości i osoby, na którą będzie mogła w pełni liczyć w codziennym życiu. Taką, która potrafi zrozumieć, że osoby z ZK też są normalni i mają takie same odczucia i marzenia jak inni. Dla mnie nie liczy się wiek i wygląd. Cenię sobie dobry charakter i szczerość, ponieważ uważam, że jest to bardzo istotne rozmawiać z drugą osobą o wszystkim i nie mieć przed sobą żadnych tajemnic. I bardzo chciałbym poznać taką kobietę, ponieważ też odwdzięczę się tym samym, a przede wszystkim szczerością! Jeżeli pojawi się zainteresowana dziewczyna, zapewniam, że odpowiem na każdy temat szczerze i otwarcie, ponieważ chciałbym poznać kobietę już na samym początku od etapu czystej szczerości i szacunku wobec siebie. Jeżeli zobaczę, że drugiej osobie zależy i będzie podchodzić poważnie do znajomości, uczynię wszystko aby taką znajomość utrzymać i pielęgnować dla wspólnego dobra, dla siebie. I uważam też, że szczęściu też czasem trzeba pomóc, aby wskazało nam właściwą drogę.
Nr lifebox 34525

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.