Image-empty-state.png

Krzysztof 5

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34525Krzysztof 5
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34525

Poszukuję normalnej kobiety, spokojnej, która wie czego oczekuje od życia. Do 35 l., poukładaną w życiu codziennym i przede wszystkim szczerą i otwartą na nową relację. Będę dążył do tego, aby nasza relacja opierała się na czystej szczerości i nie ukrywam, że poszukujękobiety na stały związek. Jestem spokojny, opanowany i bardzo szczery. A także mam bardzo duży szacunek do kobiet. I nie jestem osobą konfliktową. W życiu trochę pobłądziłem, ale po wyjściu z zk bardzo chcę ułożyć i ustabilizować swoje życie u boku wspaniałej dziewczyny. W życiu wzajemne wsparcie, szacunek i szczerość ma dla mnie wielką wartość i tym chciałbym się podzielić. A także poszukuję takich wartości u kobiety. Proszę zainteresowane kobiety o kontakt. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Krzysztof, nr lifebox 34525

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.