Image-empty-state.png

Krzysztof 6

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39952Krzysztof 6
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39952

Krzysiek
40 lat
172 cm
82 kg
lifebox: 39952

Witam Panie
Jestem Krzysiek, w wieku 40 lat, o wzroście 172 cm i 82 kg wagi. Podobno przystojny :) lecz nie mi to oceniać. Moje zainteresowania to rysownictwo oraz tatuaże, gdzie jest to moja pasją, którą realizuję w życiu. Z wykształcenia jestem architektem wnętrz. Uwielbiam podróże i naturę, sam też pochodzę z Mazur, znad jezior.
Zależy mi na kontakcie z osobami dobrymi, z dystansem do siebie i świata. Jestem osobą niepalącą i nie pijącą, na tym etapie nie szukam miłości, ale kto wie, czas pokaże. Nie ukrywam, że byłoby fajnie otrzymać odpowiedź od miłej Pani :) Obiecuję dać coś od siebie, więcej niż to, co napisałem w ogłoszeniu. Pozdrawiam serdecznie, Krzysiek.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.