Image-empty-state.png

Maciej

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36498Maciej
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36498

Siemanko. Na wstępie mojego pisania pozdrawiam. Jestem osobą z natury miłą, spokojną, trochę pozytywnie zakręconą. Bardzo dobrze czuję się na hali, jak ćwiczę akrobatykę. Lubię słuchać muzyki, spędzać czas z bliskimi. Czasami jestem skryty. Najbardziej tęsknię za rodziną, ale też za nową znajomością, oderwać się od rzeczywistości. Z nowo poznaną osobą chętnie porozmawiam o życiu i nie tylko, ogólnie szukam przyjaźni, z czasem może czegoś więcej.

Osoby zainteresowane mogą nagrać się na lifeboxa na nr 36498

Pozdrawiam, powodzenia i czekam, Maciej

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.