Image-empty-state.png

Maciej 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37584Maciej 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37584

Witam dziewczyny.

Mam na imię Maciej i mam 32 lata, 182 cm wzrostu, jestem brunetem o piwnych oczach.

Zdecydowałem się na to ogłoszenie ponieważ chciałbym poznać kobietę, z którą mógłbym stworzyć coś fajnego, która nie będzie mnie oceniać przez pryzmat tego miejsca, ale zechce mnie poznać jako człowieka, że zechce zobaczyć, że w miejscu gdzie jestem mogą być osoby, które mają dobre serce i dużo miłości, którą chciałbym się podzielić. Bardzo lubię gotować i to jest moją pasją, którą odkryłem będąc tutaj w więzieniu. Jestem osobą spokojną, ale także samodzielną i nie oczekuję żadnej pomocy, lecz trochę zainteresowania moją osobą. Tutaj tęsknie najbardziej za dotykiem kobiety, zapachem, spojrzeniem sobie w oczy, miłością.

Jeżeli chciałbyś mnie poznać to czekam, dla mnie nie liczy się to jak wyglądasz lecz kim jesteś! Może to właśnie na Ciebie czekam tak długo, ale może właśnie warto.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.