Image-empty-state.png

Maciej 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38641Maciej 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38641

Moją wizytówkę głosową odsłuchasz tu: www.lifebox.24
login: 32930
hasło: Wizytówki1!Cześć.

Mam na imię Maciek, mam czterdzieści lat, dziwnie trochę opisywać samego siebie, myślę, że wyglądam dość dobrze. Lata spędzone na siłowni pomogły mi utrzymać formę. Moje zainteresowania są dość szerokie, ponieważ uwielbiam góry, spacery nie koniecznie wytyczonymi szlakami, no i uwielbiam gotować. O czym marzę? Chyba o tym, żeby poczuć się potrzebnym i kochanym.

Numer Lifeboxa: 38641

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.