Image-empty-state.png

Maciej 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35340Maciej 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35340

Cześć. Jestem Maciek. Mam 31 lat. Jestem szatynem z brązowymi oczami. Jestem szatynem z brązowymi oczami. Jestem spokojnym, otwartym chłopakiem, z dużym poczuciem humoru. Bardzo lubię czytać książki i uwielbiam muzykę. Bardzo lubię też las i góry, których mi bardzo brakuje. Jestem niepoprawnym optymistą z głową pełną marzeń i pomysłów (do zrealizowania w przyszłości). Aktualnie przebywam we Wrocławiu. Chciałbym poznać miłą i ciepłą dziewczynę, z którą mógłbym nawiązać jakąś ciekawą relację, podzielić się moimi myślami, śmiechem i uczuciami. Porozmawiać o wszystkim i o niczym. Tak na początek… Numer Lifebox: 35340 Maciek

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.