Image-empty-state.png

Maciej 6

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39321Maciej 6
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39321

Witajcie Dziewczyny :)
Mam na imię Maciek, mam 35 lat, blond włosy i zielone oczy. Jestem szczupły i mierzę 176 cm wzrostu. Interesuję się elektroniką i komputerami i tym po co żyjemy, dokąd zmierzamy oraz innymi kulturami i podróżami. Lubię posłuchać muzyki, obejrzeć dobry film. Lubię również basen, rower i wypady za miasto. Jestem wesołym i zwariowanym chłopakiem, ciekawym świata, z dużym dystansem do siebie. Można ze mną pogadać niemal na każdy temat. Moją pasją jest rysowanie. Nie lubię poniżania innych, fałszu, zdrady i alkoholu. Chętnie nawiążę kontakt z jakąś miłą i zwariowaną dziewczyną.
Nie będę ściemniał - szukam żony :) ha! ha! A tak poważnie, to pragnę być komuś potrzebny i pokochać z wzajemnością. Za trzy lata wychodzę do domu i mam zamiar w końcu się ustabilizować. Jak mnie poznasz, to na pewno mnie polubisz. Czekam na wiadomość. Na pewno odpowiem!
Mój nr Lifebox: 39321

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.