Image-empty-state.png

Marcin

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35620Marcin
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35620

Witam serdecznie.

Na starcie Pozdrawiam. Mam na imię Marcin mam, 37 lat i postanowiłem zamieścić swoje ogłoszenie za pośrednictwem nowego portalu doznania eu. Mój numer skrzynki na Lifebox to 35620. Opiszę siebie w skrócie. Przebywam w ZK Fordon od kilku lat i za chwilę kończę wyrok. Interesuję się sportem, prowadzę zdrowy tryb życia moja odskocznia psychiczna w tym świecie to trening, nauka i czytanie książek, no i język obcy. Szukam kobiety aktywnej z dystansem do siebie i która ma podobne zainteresowania, ważne żeby nie było nudy. Jeżeli jesteś zainteresowana to zostaw wiadomość w mojej skrzynce, a ja się odezwę. To na tyle. Mam nadzieję że wkrótce się usłyszymy lub zobaczymy, tymczasem pozdrawiam, życzę zdrówka i przyjemności Marcin :)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.