Image-empty-state.png

Marcin 10

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38581Marcin 10
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38581

Marcin
33 lat
167 cm wzrostu
80 kg
nr lifebox 38581

Witam wszystkie piękne zainteresowane kobiety. Kierując ten list do was poszukuję uczciwej, jak i z poczuciem humoru przyjaciółki, z którą będę mógł i która zechce nawiązać kontakt listowny, a nawet telefoniczny. Niewykluczone, że nasza znajomość zamieni się w coś więcej. Mam nadzieję, że znajdę osobę o dobrym sercu i wspólnie zbudujemy to, o czym marzymy. Jeżeli chodzi o moje zainteresowania, to sport, lubię rysować, słuchać muzyki. Jeśli chodzi o marzenia, to założenie rodziny, bo dotychczas mi się nie udawało ze względu pobytów w ZK. Jestem osobą bez nałogów, spokojną, uczciwą, zaradną, nie bojącą się nowych wyzwań. W ZK przebywam już 7 lat, do końca pozostało 3 lata. Pragnę stać się wolnym człowiekiem i żyjącym według prawa, by nie wrócić na tą złą drogę. Spróbuj nawiązać ze mną kontakt, a nie pożałujesz. Serdecznie pozdrawiam wszystkie piękne kobiety. Zainteresowane proszę o nagranie się na skrzynkę. Marcin

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.