Image-empty-state.png

Marcin 12

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35458Marcin 12
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35458

Lifebox 35458
Marcin

Co można napisać by słowa przelane na papier, a następnie przerzucone na format komputera, odnalazły to czego szukam. A może lepiej zostać po prostu znalezionym, przez kobietę, dla której świat nie zamyka się tylko w najprostszych i udawanych rzeczach. Mam na imię Marcin, lat 34. Brunet, niebieskie oczy, 178 cm, ok. 80 kg. Przywiązuję uwagę do swojego wyglądu, ale nie tylko. Ostatnio coraz bardziej majstruję w swoich wewnętrznych zaległościach, które przecież wszyscy mamy, a o których tak cicho mówimy.
Ćwiczenia fizyczne, warsztaty osobowości, gra na gitarze, książki (dające do myślenia i rozumienia tego, co wadliwe), poczucie humoru - nad wyraz w normie, spokój - z roku na rok odnajduję go w sobie coraz więcej. Szukam przyjaźni poplątanej z tymi uczuciami, które pozwalają nam pragnąć z czasem więcej i odkrywać więcej. Mój nr lifebox: 35458. Zdjęcie chętnie prześlę osobiście. Marcin

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.