Image-empty-state.png

Marcin 13

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34569Marcin 13
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34569

Marcin
28 lat
171 cm
72 kg
nr lifebox: 34569

Jestem Marcin, mam 28 lat, jestem pogodnym facetem, który lubi wyzwania. Niestety ogranicza mnie krata - ale to tylko chwilowo. Chciałbym nawiązać kontakt z Dziewczyną, która może ma podobne spojrzenie na świat, mimo tego gdzie jestem to niepoprawny romantyk ze mnie. Generalnie jestem z Gdańska, ale miejsce nie ma znaczenia. Jestem brunetem o brązowych oczach. Zostaw wiadomość, może warto! Marcin

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.