Image-empty-state.png

Marcin 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32854Marcin 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32854

Mam na imię Marcin, pochodzę z Katowic. Latek to już jak dinozaur hehehe - 40 lat. Pragnę poznać kobiety do dłuższego związku,
a nie do zabawy na czas mojej odsiadki. Mój wyrok to 8 lat, pozostało mi 1,6 roku. Mogę poznać kobietę do lat 50-ciu i może mieć
dzieci, nic mi to nie przeszkadza. Mój gust to blodnynki, nie przy kości, ale wiadomo, że na miłość recepty nie ma. Także mile widziane każde oferty.
Zdjęcie z roku 2017. Waga 80 kg, oczy niebieskie, 181 cm wzrostu.
Marcin
Nr lifeboxa 32854

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.