Image-empty-state.png

Marcin 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34138Marcin 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34138

Mam na imię Marcin. Jestem 29-letnim kawalerem, wzrost 175 cm, 80 kg wagi, sylwetka sportowa. Jestem ciemnym blondynem o dłuższych włosach i niebieskich oczach. Mam wiele zainteresowań gdyż jestem ciekawy ludzi i świata, wymienię kilka z nich: kulturystyka, sport i fitness, sztuki walki, sztuka malarstwa, rzeźbiarstwa i wszelkich rękodzieł historia. Jestem człowiekiem szczerym do bólu i bezpośrednim. Niektórzy uważają to za moją wadę, inni za zaletę. Nie znoszę po prostu kłamstwa. Jestem całkowicie przekonany, że najgorsza prawda jest lepsza niż najpiękniejsze kłamstwo. Potrafię być romantyczny, jestem uczuciowy, przy szczerej i prawdziwej relacji kobieta będzie miała więcej niż szczęście bo szczęście zawsze może się skończyć lub odwrócić, a ja od bliskich nigdy się nie odwrócę. Mam poczucie humoru, kobieta nigdy nie będzie się nudzić w moim towarzystwie. Chciałbym poznać kobietę szczerą i uczciwą, która ma świadomość kim jest i czego chce od życia. Wiek nie ma większego znaczenia, także Panie wyrażające chęć poznania mej osoby proszę o pozostawienie wiadomości na lifeboxie 34138.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.