Image-empty-state.png

Marcin 5

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 23700Marcin 5
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 23700

Pozdrawiam serdecznie. Mam na imię Marcin, 39-latek o dobrym, spokojnym charakterze i łagodnym usposobieniu. Uwielbiam dobre książki, seriale oraz sport, a najbardziej ciepłe i rodzinne kobiety, które poważnie myślą o życiu. Pragnę poznać Panią o podobnym charakterze, nie marzycielkę lecz realistkę, która docenia to, co otrzymała od życia. Jestem wolny od nałogów, może za wyjątkiem sportu i ćwiczeń fizycznych. Mam 172 cm wzrostu, ważę 88 kg i jestem facetem o sportowej sylwetce. Dbam o wygląd zewnętrzny, co nie oznacza, że zaniedbuje wnętrze. Mam średnie wykształcenie, jestem budowlańcem, a po pracy lubię spędzać czas w domu z Tobą, niż z kolegami. Jestem bardzo zmęczony tym miejscem i samotnością, więc docenie wszystko co możesz i zechcesz mi zaoferować. Poznam Panią w wieku 35-40 lat, mile widziane Panie z woj. warmińsko-mazurskiego lub podlasia, o dobrym sercu i łagodnym charakterze, która ceni rozmowy, nie kłótnie. Wygląd zewnętrzny nie ma dla mnie takiego znaczenia jak Twoje wnętrze i charakter. Bardzo proszę o poważne i odpowiedzialne oferty. Dziękuję Paniom, które szukają przygody. Obdarzam wszystkie z Was ogromnym szacunkiem, ale w moim życiu czas przygód dobiegł końca. Podkreślam, że absolutnie nie oczekuje pomocy finansowej! Jestem niezależny finansowo. Pragnę poznać Panią, która poznała blaski i cienie życia, która szuka przyjaciela na zawsze. Marcin Nr lifebox: 23700

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.