Image-empty-state.png

Marcin 7

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34743Marcin 7
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34743

Mój numer: 34743
Ja Marcin pochodzę z Piotrkowa Trybunalskiego, lat 30. Brunet, 178 cm wzrostu, 80 kg wagi, oczy piwne, zainteresowania: sport, muzyka klubowa, hip-hop. Samotny, poszukujący kobiety w wieku 25-35 lat, najlepiej do zw. stałego, ale również do porozmawiania, popisania korespondencji, poznania się, z każdej miejscowości. Proszę o nagranie sie na moim lifeboxie, by poznać się bliżej. Serdecznie pozdrawiam, Marcin

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.