Image-empty-state.png

Marcin 8

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33464Marcin 8
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33464

Nr lifebox 33464
Cześć, mam na imię Marcin, lat 40, 171 cm wzrostu, 69 kg. Jak wyglądam widać na zdjęciu, nie jest zbyt dobre, ale innego nie mam. Chciałbym poznać kobietę w wieku 30-42 lata, która zechce mnie poznać pomimo tego gdzie jestem. Zechce dowiedzieć się jaki mam charakter, wnętrze, osobowość i nie będzie mnie postrzegać poprzez pryzmat krat. Nie będę się opisywał, gdyż uważam, że ludzie najlepiej się poznają poprzez szczerą rozmowę. Ważne aby mówić o sobie prawdę i umieć słuchać się nawzajem.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.