Image-empty-state.png

Marcin 9

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39596Marcin 9
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39596

Wiek - 40 l.
Wzrost - 175 cm
Waga - 80 kg
Imię - Marcin
Ksywa - PIXEL
Nr lifeboxa - 39596

Cześć Dziewczyny
Witam Was gorąco i serdecznie oraz pozdrawiam. Mam na imię Marcin, jestem w wieku 40 lat. Od jakiegoś roku przebywam w więzieniu za przekręty finansowe. Nie mam żadnych uzależnień, nie jestem facetem typu macho lub paker. Nie przepadam za imprezami i wyrywaniem lasek na jedną noc. Mimo tego jestem towarzyski, szarmancki oraz pełna kulturka. Z zawodu jestem elektronikiem i informatykiem, miałem własną firmę. Jestem niezależny i wolny, jak elektron, mam luźne i wesołe spojrzenie na świat. Z reguły twardo stąpam po ziemi, ale też potrafię ponieść się emocjom i bywam romantyczny. Nie oceniam książki po okładce, doceniam wartościowość wnętrza kobiety. Czasami bywam intrygującym mężczyzną i mam to coś, błysk w oczach. Pozdrawiam - Marcin.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.