Image-empty-state.png

Marek

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33322Marek
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33322

Cześć… Ja zodiakalna waga znajdująca się na zakręcie życia, w osobie 46 letniego romantyka i miłośnika muzyki oraz dobrej kuchni. Pełen zalet z ogromnym sercem otwartym na pomoc innym i niepotrafiący przejść obojętnie obok potrzebujących. Jeśli szukasz bratniej duszy oraz kogoś z kim możesz porozmawiać na każdy temat, to miejsce dla ciebie.

Ja: Marek, 163 cm wzrostu, patrzący szarymi oczami na otaczający mnie świat. Po przejściach z życiowym bagażem. Uzdolniony, wrażliwy i bez nałogów. Z pomysłem na siebie i…

Ty: Nie ważne ile masz lat, jak wyglądasz i jakie masz za sobą drogi zakręty. najważniejsze jest dla mnie wnętrze i charakter.

Jestem otwarty na nowe życia drogi. Czekasz na kogoś, kto będzie dla ciebie oparciem, pomocą i przyjacielem? Nie czekaj, może to na ciebie czekam. Może to z tobą będę odkrywał świat. Nagraj się, zostaw info, a z pewnością się odezwę. Mój Lifebox: 33322. Nie czekaj już teraz daj sobie i życiu szansę na nowy start. Nie jestem ideałem, bo ideałów nie ma. Jestem facetem, który potrafi dać wszystko z siebie by uśmiech i ciepło było standardem. W zasadzie to tyle. Nie mam głowy do pisania jakiś wzniosłych tekstów :) Szukam kobiety na dobre i na złe, która pozna, polubi, a z czasem pokocha mnie takim jakim jestem. Marek

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.