Image-empty-state.png

Marek 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31163Marek 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31163

Mam na imię Marek, 36 lat, 187 cm wzrostu, jestem brunetem mieszkającym w niewielkim mieście jakim jest Kołobrzeg.
Szukam zdecydowanej kobiety, która chciałaby ułożyć sobie życie z fajnym facetem z poczuciem humoru i nie szukam przelotnych znajomości
tylko stałego związku, który będzie oparty na miłości, szacunku i zaufaniu do siebie. Proszę o kontakt zdecydowaną kobietę, która
ma już dość życia w pojedynkę i chciałaby ułożyć sobie życie. Proszę o kontakt kobiety w wieku 35-45 lat, które są zdecydowane
na stały związek. Obecnie przebywam w zakładzie karnym i mój wyrok kończy się w 2024 r. i to może być czas aby się dobrze poznać.
Pozdrawiam gorąco, Marek.
Nr lifeboxa 31163

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.