Image-empty-state.png

Marek 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36133Marek 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36133

Cześć, mam na imię Marek, mam 23 lata. Jestem blondynem o piwnych oczach, mam 175 cm wzrostu. Siedząc w więzieniu prowadzę sportowy tryb życia, nie posiadam żadnych nałogów. Moje zainteresowania to motoryzacja. Lubię także czytać książki. Posiadam kilka tatuaży. Profil założyłem, żeby poznać kobietę; “bratnią duszę”. Mój typ kobiety to blondynka o niebieskich oczach, czuła, wrażliwa i charakterna, mająca swoje zasady. Poszukuję kobiety, która będzie potrafiła zrozumieć człowieka po przejściach. Zainteresowane osoby zapraszam na mojego lifeboxa o numerze 36133.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.