Image-empty-state.png

Marek 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39090Marek 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39090


Siemanko, mam na imię Marek, mam 32 lata, 183 cm wzrostu, waga 93 kg. Obecnie do końca kary zostało mi 13 miesięcy. Bardzo lubię sport, piłka nożna, film dobry. Pochodzę z południa Polski, rejon który widać: góry. W zk cały czas ćwiczę, bardzo lubię sport. Co tutaj więcej pisać. Poznam kogoś fajnego, fajną dziewczynę. Czekam na wiadomość, mój lifebox 39090, Marek

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.