Image-empty-state.png

Marek 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31423Marek 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31423

Cześć. Mam na imię Marek. jestem 46 latkiem, pochodzę z Wrocławia. Obecnie przebywam w Zakładzie Karnym, do końca kary zostało około 5 miesięcy. Jestem po rozwodzie, jak tylko poszedłem siedzieć, bardzo szybko była żona rozwiodła się ze mną. nie chciała czekać 5 lat na mnie, zostawiła mnie dla młodszego. Nie mam za złe, lecz po rozwodzie straciłem mieszkanie, pracę, ogólnie obecnie jestem bezdomny. Ponadto rodzice dawno umarli. Nie mam z kim popisać lub zadzwonić, aby pogadać. Jestem osobą raczej pogodną, na pewno wyrozumiały, lubię szczerość i zaufanie, lubię pracować. Jestem osobą pracowitą, na budowie, w domu zrobię wszystko. Mam poczucie humoru. Szukam osoby, która pomogłaby mi stanąć na nogi. Pomimo, że nie mam nic, wierzę w to, że jest ta osoba gdzieś w Polsce, albo w innych krajach, że może mi pomóc w moim życiu. Pozdrawiam, Marek. Nr lifebox: 31423

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.