Image-empty-state.png

Mariusz

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38236Mariusz
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38236

Witam!
Mam na imię Mariusz, w tym roku skończyłem 32 lata. Jest to pierwsze zgłoszenie w moim życiu, na tego typu portalu. Od 4 lat przebywam w Zakładzie Karnym. Za 2 lata i 10 miesięcy przyda mój koniec kary. Wymiar kary jest duży, lecz nie zabiłem. Nic z tych rzeczy. Jestem dobrym człowiekiem w życiu i z charakteru. Tak to już w życiu bywa, jak masz miękkie serce to nie możesz mieć tyłka szklanego.
Pochodzę z woj. Śląskiego. Jestem hm… średniej budowy ciała, ok 75 kg przy wzroście 175 cm. Szatyn, krótko ścięte włosy, oczy niebieskie - ciemne, kilka tatuaży na ciele. Z twarzy miły, sympatyczny, nie przesiąknięty tym miejscem. Nie jestem w związku. Jestem po przejściach. Kawaler bez dzieci. Zgłoszenie umieszczam aby poznać panią, dziewczynę do przyjaźni, bo brakuje mi normalności, rozmowy z kobietą. Tak bezinteresownie. Nie szukam miłości lecz jej nie odrzucam. Otworzę gdy zapuka. Na wszystko przyjdzie swój czas. Miło by było poznać Panią, dziewczynę wolną, szczerą, normalną, nie oczekują złotych gór, nie jestem pisarzem, choć jestem romantykiem. Wiek, Twój bez znaczenia. Mile widziana chęć dalszego kontaktu telefonicznego, listowego lub przez Skypa. Lubię rozmawiać o wszystkim. Możesz mi sie zwierzyć, zachowam to dla siebie. Postaram się doradzić. Lubię sport, piłka nożna, tenis stołowy i taki, w którym można się zmęczyć i wypocić. Palę papierosy, choć myślę i chcę rzucić :). Może to Ty mi w tym pomożesz? :)
Chętne Panie, dziewczyny proszę o pozostawienie wiadomości na moim lifeboxie nr 38236.
Serdecznie Pozdrawiam i czekam, na pewno się odezwę jeśli zostawisz swój numer telefonu, dane na Skypa lub adres do korespondencji.
Dziękuję za zainteresowanie, jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem.
Buźki!
Mariusz

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.