Image-empty-state.png

Mariusz 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31979Mariusz 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31979

Witam
Jak przeczytasz mój anons, choć nie znamy się wcale, jednak poznać się możemy. Proszę więc bez zwłoki weź telefon i nagraj mi wiadomość,
powiedz wszystko to, co Ci przyjdzie do głowy.
Elokwencją nie grzeszę, składnie napisać umiem, a może wspólne nasze myśli dadzą jakiś oddźwięk.
Pomyśl a może czymś Cię zainspiruję, odpowiedzieć na każdą wiadomość jestem gotowy. Przecież dwoje dorosłych ludzi może wymieniać się
ze sobą wiadomościami dla znajomości czy szczerej przyjaźni i nikomu to nie szkodzi.
Mam na imię Mariusz nie stary, a młody pełen animuszu i do każdych wyzwań gotowy, a jak zostawisz mi wiadomość to więcej się dowiesz.
Zapraszam Panie czy Koleżanki od 25 do 40 lat do nawiązania znajomości.
Pozdrawiam, Mariusz
Mój lifebox: 31979

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.