Image-empty-state.png

Mariusz 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31623Mariusz 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31623

Hej, jestem Mariusz - 36 lat, kawaler z woj. opolskiego. Miły, sympatyczny brunet, 173 cm wzrostu, szczupły - 68kg. Bez nałogów, bardzo przyjazny, kochający przyrodę, podróże, seks. Odbywam obecnie karę w Z.K. (3 lat).
Szukam kobiety od 18-60 lat w celu bliższej znajomości, przyjaźni i wspierania się, która będzie mogła rozjaśnić to moje szare, smutne życie w ZK, która będzie moim promyczkiem, nadzieją i szczęściem w każdym nadchodzącym dniu mojego pobytu. W nagrodę stanę się twoim najwspanialszym doznaniem, miłością... także po moim wyjściu z ZK.
Poznam dziewczynę z którą popiszę i porozmawiam o wszystkim, również o skrytych pragnieniach, marzeniach itp. Jestem otwarty na różne inne propozycje od Pań, także nimfomanek, którym doskwiera brak mężczyzny. Proszę o kontakt na mój nr lifeboxa - 31623.
Mariusz

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.