Image-empty-state.png

Mariusz 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Moj lifebox: 39903Mariusz 3
00:00 / 01:04

Moj lifebox: 39903

Witam. Mam na imię Mariusz, mam 26 lat, jestem średniego wzrostu dobrze zbudowanym facetem, z poczuciem humoru. Moje zainteresowania to przede wszystkim sport i motocykle. Pochodzę z Łodzi, obecnie do lipca 2021 roku przebywam w zakładzie karnym. Korzystając z tego portalu chciałbym nawiązać kontakt z osobą w wieku 21-30 lat, która posiada poczucie humoru, lubi rozmawiać o wszystkim i o niczym, która jest otwarta na nowe znajomości. Kobietę, która zainteresowana jest, zapraszam do kontaktu na mojego lifeboxa 39903. Pozdrawiam, Mariusz

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.