Image-empty-state.png

Mariusz 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38201Mariusz 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38201

Mam na imię Mariusz, lat 32. Chciałbym poznać osobę drugą do rozmów, spotkań, w wieku 30-37 lat. Jestem dość wysoki 183 cm, niebieskie oczy. Nie wymagam od kobiety aby miała wygląd modelki, po prostu aby była zwykłą dziewczyną. Dzieci nie przeszkadzają. Jeżeli ktoś się znajdzie chętny do poznania, serdecznie zapraszam. Nr lifebox 38201

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.