Image-empty-state.png

Mariusz 5

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31906Mariusz 5
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31906

Mariusz, 35 lat, 175 cm, 85 kg, nr lifebox 31906

Obecnie przebywam w zakładzie karnym. Na wolność wychodzę za 130 dni. Jestem zwariowanym chłopakiem, otwartym na nowe znajomości, z dużym poczuciem humoru. Posiadam wady i zalety, ale o tym nie będę pisać. Jestem chętny na nowe znajomości i na porozmawianie na każdy temat. Czekam na wiadomości i pozdrawiam was dziewczyny.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.