Image-empty-state.png

Martyn

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33610Martyn
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33610

Witam, mam na imię Martyn, 32 lata, 176 cm, 90 kg, szatyn, oczy błękitne, sylwetka sportowa dzięki treningom na spacerach. Uwielbiam książki, szachy, kino francuskie oraz muzykę, czasopisma naukowe, programy naukowe. Mam wykształcenie średnie, zawód kucharz. Angielski średni poziom, francuski podstawowy, ale jestem w trakcie nauki. Nie posiadam tatuaży z zk, myślę, że na wstępie to wystarczy. Więcej o mnie przy poznaniu. Lifebox 33610

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.