Image-empty-state.png

Mateusz

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35725Mateusz
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35725

Cześć. Na imię mam Mateusz mam 26 lat. Jestem wysokim brunetem o niebieskich oczach. Mam 186 cm wzrostu i 76 kg wagi. Obecnie odbywam karę pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Jestem otwartym, dowcipnym i wesołym chłopakiem, który chce poznać dziewczynę, z którą mógłbym nawiązać jakiś kontakt/relacje. Wolnym czasie chodzę na siłownie, czytam książki oraz słucham muzyki. Moje zainteresowania to motoryzacja i wędkarstwo. Jeśli zainteresowała Cię moja osoba to odezwij się. Mój numer lifeboxa 35725
Czekam z niecierpliwością na wiadomość Mateusz

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.