Image-empty-state.png

Mateusz 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37476Mateusz 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37476

Hej, jestem Mateusz, mam 2 lata, w ZK przebywam od 2018 r. niestety :). Jestem z okolic Chojnic. Mimo swego młodego wieku trafiłem tutaj już po raz drugi i tu pragnę dodać, co mnie bardzo irytuje, żebyście uważali komu ufacie, bo jakby to powiedzieć, pomógł tu trafić wujek (sam nie wystawił policji). Pragnę tutaj poznać dziewczynę szczerą, potrafiącą wysłuchać. Nie oczekuje pomocy finansowej, tylko kogoś z kim można porozmawiać i kto doda otuchy. Koniec kary mam na szczęście za 3 miesiące, ale czas tutaj płynie zupełnie inaczej niż na wolności. Myślę, że tym ogłoszeniem zachęcę jakąś osobę do kontaktu ze mną, na co bardzo liczę :) Niestety na chwilę obecną nie mam możliwości dodać zdjęcia do ogłoszenia, ale mogę w skrócie się opisać: szczupły, 180 cm, brunet, zazwyczaj wesoły, ale jak wiadomo tutaj nie ma z czego się cieszyć. Nie określam w ogłoszeniu wieku czy wyglądu osoby, którą chciałbym poznać, bo to nie biuro matrymonialne. Jak już wspomniałem, jestem zainteresowany nową znajomością, a czas pokaże co dalej. Liczę na odzew z waszej strony. Pozdrawiam, Mateusz

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.