Image-empty-state.png

Michał

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33267Michał
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33267

Serdecznie witam, nazywam się Michał, mam 39 lat, pochodzę z Bydgoszczy. Przebywam w Zakładzie Karnym. Chętnie poznam kobiety do 43 lat. Szukam kobiety do stałego związku, pragnę kochać i być kochanym, chce aby kobieta kochała mnie za to, kim jestem. Opisze się; mam 194 cm wzrostu, brunet, ciemna karnacja, oczy brązowe, 96 kg, wolny, bez nałogów. Jeśli chcesz mnie poznać zostaw wiadomość na moim lifeboxie, na pewno się odezwę. Pozdrawiam.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.