Image-empty-state.png

Michał 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36664Michał 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36664

Mam na imię Michał, mam 33 lata, 183 cm wzrostu, 83 kg, brunet o zielonych oczach. Przebywam z zakładzie od 5 lat i zostało mi zaledwie 2 miesiące. Moimi zainteresowaniami są sport, podróże i muzyka. jestem osobą szczerą i bardzo kontaktową, lubiącą nowe wyzwania.

Chętnie poznam kobietę w wieku 25-35 lat, dziecko nie stanowi dla mnie problemu. Sam jestem z woj. lubelskiego i chętnie poznałbym panią z tych samych okolic. Preferuję kobietę szczupłą bądź średniej budowy ciała. Kolor włosów i wzrost nie ma dla mnie znaczenia. Moim pragnieniem jest stworzyć normalny, szczery związek oparty na zaufaniu i wspieraniu się nawzajem.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.