Image-empty-state.png

Michał 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33468Michał 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33468

Witam, mam na imię Michał, mam 38 lat, jestem średniego wzrostu, dobrze zbudowany, piwne oczy, czarne włosy. Interesuję się sportem i aktywnym trybem życia. Zapraszam zainteresowaną kobietę w wieku 25-44 do kontaktu telefonicznego na moją skrzynkę lifebox 33468. Na chwilę obecną przebywam w ZK do połowy 2021 roku. Zapraszam, Michał, nr lifebox 33468

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.