Image-empty-state.png

Michał 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30084Michał 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30084

Witam serdecznie. Mam na imię Michał, mam 36 lat, 181 cm wzrostu, 90 kg. Jestem blondynem o niebieskich oczach, znak zodiaku lew. Dobrze zbudowany. Lubię słuchać country, ta muzyka mnie uspokaja mnie, relaksuję się, gdy jej słucham. Obecnie przebywam w zakładzie karnym za błędy młodości. Szukam osoby, z którą będę mógł nawiązać miłą relację. Jestem kawalerem. Słyszałem sporo dobrego o tym portalu, więc i ja postanowiłem, że napiszę parę słów, a może i ja znajdę tu kogoś do popisania, a może i na resztę życia. Liczę na to, że jest ktoś za murami po drugiej stronie, kto tak jak ja czuje się samotny i chce kogoś poznać. Jeśli jesteś ciekaw mej osoby, to proszę o kontakt na lifeboxie 30084, a na pewno się odezwę. Pozdrawiam, Michał.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.