Image-empty-state.png

Michał 7

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 48989Michał 7
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 48989

Imię- Michał
Wiek- 34 lata
Miasto- Pabianice
Zainteresowania- sport siłowy, piłka, muzyka różny gatunek, dobra książka

Witam,
Karę swą odbywam od 16 roku życia. Mam 34 lata, 180 cm wzrostu, 84 kg, oczy zielone, szatyn, dobrze zbudowany. Przez życie w zakładzie karnym staram się iść z uśmiechem na twarzy i pełen optymizmu. Jestem człowiekiem pełnym empatii i w pełni reagujący na ludzką krzywdę i zwierzęcą gdyż zrozumiałem to po pozbawieniu wolności i straty najbliższych. W szczególności brzydzę się agresją do kobiet i dzieci. W życiu stawiam sobie różne cele, ale osiągalne. Jednym z nich jest poznać kogoś z kim mógłbym porozmawiać o życiu teraźniejszym i po opuszczeniu zk. Jestem fanem podwyższonej adrenaliny w żyłach, ale kontrolowanej gdyż życie ludzkie jest najcenniejszym darem, lecz ten dar zmarnowałem będąc 16 letnim chłopakiem i zostałem za to ukarany. Jest mi z tym źle lecz czasu nie cofnę. Jestem człowiekiem o wielu zainteresowaniach i otwarty na nowe przygody. Lubię zieleń i przyrodę. Staram się aby każdy dzień był niespodzianką gdyż nie lubię monotonii. To tak parę słów o sobie. Jeśli zainteresował Cię moja osobowość to prosze o kontakt, wtedy będzie więcej czasu aby poznać się bliżej, A co życie przyniesie…?
Pozdrawiam
Michał

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.