Image-empty-state.png

Michał 8

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30292Michał 8
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30292

Michał
38 lat
180 cm
88 kg
nr lifebox: 30292

38-letni zawodowy kucharz, ciemny blondyn z siwymi włosami i niebieskimi oczami, wysportowany, lubiący dobrą książkę, szachy, sportowe marynarki i dobre zegarki. Znający trzy języki, wieczny optymista, odbywający stary wyrok (sprzed 10 lat), obecnie w ZK, pozna zadbaną Panią w odpowiednim wieku, dobrą osobę do nawiązania normalnej znajomości, a czas pokaże co będzie dalej. Inteligencja mile widziana :)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.