Image-empty-state.png

Nikodem

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39220Nikodem
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39220

Mam na imię Nikodem, mam 23 lata, ważę 75 kg, jestem brunetem o brązowych oczach, mam 174 cm wzrostu i jestem dobrze zbudowany. Na swoim ciele mam dwa tatuaże tzw. “łacińskie napisy”. Moje zainteresowania to sporty walki oraz treningi siłowe. W wolnym czasie lubię czytać książki oraz pisać własne. Poszukuje kobiety, z którą będę mógł porozmawiać o wszystkim, i która będzie normalnie postrzegała świat. Jestem opanowanym i spokojnym człowiekiem, który stara się zbudować związek od podstaw.
Nr lifebox: 39220

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.