Image-empty-state.png

Oktawian

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37717Oktawian
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37717

Witam!

Z tej strony Oktawian, mam 33 lata, 177 cm wzrostu, niebieskooki szatyn, jestem przystojny choć wiem, że to brzmi mało skromnie. Nie celowo formuła mojego ogłoszenia przypomina ofertę matrymonialną, niestety to mój debiut więc tak to wygląda.

Kilka słów o sobie… jestem artystą oczywiście samoukiem, lubię rzeźbić, malować na płótnie, od 12 lat tatuuję, to moje drugie ja, po prostu to moja droga.

W chwili obecnej przebywam w izolacji przez zamiłowanie do motorów, a mianowicie bez uprawnień wielokrotnie łamałem wszelkie przepisy, żałuję i po powrocie coś z tym zrobię.

Uwielbiam sport i bardzo dbam o sylwetkę, co widać po mnie.

Odnośnie tatuaży mam kilka na sobie, w planach mam więcej, wiąże się to z pasją i pracą w studiu.

Obecnie jestem sam, moją miłość zabrała izolacja i wpływ rodziców, którzy uznają mnie już za naznaczonego przez pobyt tutaj. Ze wszystkim się pogodziłem, może być już tylko lepiej.

Szukam przyjaciółki, miło byłoby mieć podobne zainteresowania, jednak nie jest to warunek i na stówę się odezwę.

Mój nr lifebox: 37717.

Czekam z niecierpliwością, Oktawian

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.