Image-empty-state.png

Olaf

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31133Olaf
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31133

Cześć! Mam na imię Olaf. Mam 27 lat. obecnie przebywam w zakładzie karnym, odsiaduje 5 letni wyrok pozbawienia wolności. Do końca kary pozostało mi mniej niż 2 lata. Aby zrekompensować sobie stracony tutaj czas, poświęcam się samodoskonaleniu swojego ciała oraz umysłu. Lubię ćwiczenia siłowe, crossfit, zdrowe odżywianie, a czasami dobrą książkę. W tym smutnym i szarym miejscu brakuje mi kontaktu z osobą z zewnątrz, z którą mógłbym porozmawiać na różne tematy. Zapraszam panie do kontaktu na moim lifeboxie 31133. Jestem blondynem o niebieskich oczach. Pozdrawiam :)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.