Image-empty-state.png

Oliwiero 31

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31392Oliwiero 31
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31392

Oliviero 31
Mój numer lifebox: 31392
Witam wszystkie Piękne Panie. Nie będę tu wciskał głodnych kawałków o miłości, bo wiadomo, że kończą się one za kratami tragicznie.
Poszukuję zmysłowej kobiety, która podzieli się ze mną swoją seksualnością, przyjaciela, z którym mógłbym porozmawiać na każdy temat, koleżanki, z którą mógłbym pożartować.
Ja, wysoki brunet 187 cm wzrostu, 90 kg, ciemne oczy, wysportowany, nie szkaradny. Chętnie opowiem więcej o sobie, ale to już w chwili, gdy zaintryguje Cię mój list.
Serdecznie pozdrawiam, Oliviero 31

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.