Image-empty-state.png

Patryk 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36274Patryk 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36274

Witam, mam na imię Patryk. Chciałbym krótko wytłumaczyć, dlaczego wysłałem list bez zdjęcia. Do ZK trafiłem w wieku 16 lat, od tego czasu minęło 12, więc po prostu nie było takiej sposobności… :\ A więc mam 28 lat, 190 cm wzrostu, około 85 kg wagi, włosy krótkie ciemny blond, oczy piwne. Sylwetka generalnie wysportowana. Posiadam tatuaże w kilku miejscach, nie noszę okularów, ani aparatu na zęby itd. Jestem po prostu zwykłym chłopakiem, który popełnił w życiu duży błąd, za który teraz odpowiada. Jeżeli chodzi o zainteresowania to motoryzacja, dobra książka, podróże, sport (prawie każdy). Dobra może tyle o mnie, nie chcę was zanudzić :) Nie będę pisał tutaj bzdur jakiej to “modelki” nie szukam, i jak bardzo musi być zjawiskowa… Jeżeli którąś z was zainteresuje mój list, będę czuł się zaszczycony możliwością odsłuchania wiadomości na lifeboxie. Bo to przecież dla was dziewczyny robimy te wszystkie bzdury i potem musimy “cierpieć”, ale wiecie co? Ile miałoby to nie trwać, to i tak zawsze będzie warto :) Gorąco pozdrawiam, Patryk
Nr mojego lifeboxa 36274

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.