Image-empty-state.png

Patryk 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33119Patryk 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33119

PATRYK
38 LAT
185 CM
98 KG
NR LIFEBOX: 33119

Jestem spokojnym, wrażliwym, mającym określone życiowe cele facetem. Cenię uczciwość, lojalność, z kolei nie toleruje hipokryzji. Bez nałogów, katolik, czynnie uczestniczący w różnego rodzaju sportach. Pasja: czytanie książek, uczenie się języków, muzyka hip-hop :)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.