Image-empty-state.png

Paweł

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38656Paweł
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38656

Witam Miłe Panie!

Mam na imię Paweł, 35 lat, wzrost 183 cm. Z natury jestem osobą spokojną, zrównoważoną z realistycznym i obiektywnym poglądem na świat.

Interesuję się sportem, głównie sztuki walki, jest to moją pasją. Wolny czas miło spędzam na łonie natury, lubię też wędkarstwo, dobrą muzykę, uwielbiam gotować, to daje mi poczucie spokoju i harmonii. Z natury jestem romantykiem, brzydzę się kłamstwem i hipokryzją.

5 listopada tego roku opuszczam to miejsce. Nie szukam przygód, tylko poważnej i rozsądnej kobiety, która wierzy, iż życie to najpiękniejsza baśń, pełna szczęścia, miłości i światła.

Mam nadzieję i głęboko w to wierzę, że kobieta, którą poznam będzie moim aniołem z sercem pełnym radości, szczęścia i poczucia humoru.

Życzę miłego dnia i wszystkiego dobrego. Paweł

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.